Amerika'da yaşama  fırsatını yakalamak, ister misiniz?

Bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz...

Adınız
Soyadınız
E-posta adresiniz (opsiyonel)
Telefon Numaranız
Gönder
Hakkımızda

Amerika'da göçmenlik ve vize konusunda 14 yıllık deneyim ile...

Hizmet Politikamız
Amerika Yolcusu ailesi olarak siz değerli müşterilerimize Amerika'da göçmenlik, yeşil kart ve eğitim alanlarındaki 14 yıllık deneyimlerimiz ile güvenilir, dürüst ve ciddi bir iş anlayışı ile hizmetlerimizi sunuyoruz.
Green Card Çekilişine başvuru, çekiliş ve çekiliş sonrası tüm adımlarda yanınızda olarak tüm bilgi ve donanımımız ile sizleri hayallerinize kavuşturma görevini üstleniyoruz.
Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz 7 gün ve 24 saat boyunca sizden, telefon ve e-mail yolu ile, gelen tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Sektörde öncü ve güvenilir olmamızı sağlayan bu hizmet anlayışımız ile siz değerli danışanlarımıza sürpriz masraflar çıkarmadan, en doğru şekilde başvurunuzu tamamlayarak süreci takip etmeyi sağlıyoruz.
Hizmet Politikamız
Öncelikle belirtmekte fayda gördüğümüz önemli bir nokta üzerinde duralım! Green Card Çekilişine başvuru, Amerika Birleşik Devletleri Resmi Göçmenli Bürosu web sitesi üzerinden yapıldığı takdirde ücretsizdir.  Resmi Göçmenlik Bürosu web sitesinde başvurular için başvuru sistemi her yıl 1 ay boyunca sınırlı bir süre ile açık tutulur ve başvurunuzu yaptıktan sonra düzeltme şansınız yoktur.  
Ancak bu süreç yalnızca İngilizce işlemektedir.
Ayrıca bu konu ile ilgili karşınızda herhangi bir iletişim aracı ile danışabileceğiniz kişi veya kurumlar bulunmamaktadır. Bilgilerinizin doğru olmadığı anlaşıldığı takdirde, çekilişte Green Card talihlilerinden olsanız dahi geçerli izinleri alma şansınız olmayacaktır.
Bu noktada bu karmaşık olan, eksiksiz ve sıfır hata ile yapılması gereken başvuru  sürecine aracılık eden biz ve bizim gibi danışmanlık firmaları, bu aracılık işlemleri için ücret talep etmektedir.
Yıl içerisinde web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz tüm başvurular, deneyimli ve uzman kadromuz aracılığı ile, Amerika Birleşik Devletleri Resmi Göçmenlik Bürosu’nun belirlediği tarihlerde resmi olarak gerçekleştirilmektedir. Başvuru sonucunda size bir onay kodu (APPLICATION CONFIRMATION NUMBER) verilmektedir. Bu kod ile başvurunuzu Resmi Göçmenlik Bürosu web sitesinden veya www.amerikayolcusu.com dan takip edebilirsiniz.
Anlaşıldığı gibi, ücretli olan her başvuru Amerika Yolcusu gibi bir danışmanlık firması aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Amerika Yolcusu ailesi olarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun ücreti, amacı dışında ürünler veya sürpriz ek ödemeler olmadan, sunmaktayız. Hizmet sözleşmemizde tüm bunları inceleyebilirsiniz.
Diğer Firmalardan Farkımız
Siz değerli danışan ve müşterilerimize sunduğumuz 7 gün ve 24 saat soru ve sorunlarınıza çözüm bulma hizmet anlayışımız bizi diğer danışma firmalarından ayıran en önemli özelliktir. Uzman ve deneyimli kadromuz ile tüm başvuru-çekiliş-çekiliş sonrası süreçlerde sizlerin yanında bulunmaktadırlar. Amerikan Yolcusu ailesi olarak sizlerden gelen tüm sorulara 24 saat içerisinde cevap vereceğimizi taahhüt ediyoruz. Başvuru süreci dışında sizlerden gelen Green Card Çekilişi ile ilgili tüm sorulara danışmanlık yapmaktan memnuniyet duyacağız.
Amerika Yolcusu Ailesi Olarak;
Başvurunuzla kişisel olarak ilgileniyoruz. Yılın 365 günü katılım imkanı veriyoruz.
Fotoğrafınızın nasıl çekilmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi vererek, yanlış çekilmiş fotoğrafların elektronik ortamda kurallara uygun hale dönüştürülmesini sağlıyoruz.
Başvuru formunuzu internet aracılığıyla dolduruyoruz.
Fotoğrafınızın ve bilgilerinizin doğru zamanda ve istenilen şekilde Amerika Resmi Göçmen Bürosuna ulaştırılmasını sağlıyoruz.
Tarafınızdan bize gönderilen başvurular ABD resmi başvuru merkezine iletildikten sonra tahminen Ekim ayında Green Card Çekilişi başvuru onay kodunu size yolluyoruz. Ve başvurunuzun sorunsuz şekilde yapıldığına dair bir onay olan ekran görüntüsünü e-mail yolu ile siz değerli müşterimize gönderiyoruz.
Kazanan şanslı başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti veriyoruz.